Takiej oferty na rynku nieruchomości jeszcze nie było❗️Możesz zamieszkać w chmurach w sercu Warszawy. Właśnie wystawiono na sprzedaż 600- metrowy penthouse na szczycie apartamentowca Złota 44. TAK! Tego samego, w którym mieszka RobertLewandowski.

Trzy poziomy, na 52., 53., i 54. piętrze. I co jeszcze? Do dyspozycji przyszłego właściciela będzie piętro rekreacyjne z kinem, SPA, basenem, siłownią i jacuzzi. Przy Złotej 44 znajduje się nawet piwniczka z winami i sala zabaw dla dzieci.

Jeden z najwyższych w Europie budynków mieszkalnych zaprojektował światowej sławy Architekt Daniel Libeskind RSB Development GmbH. Wnętrza aranżowała londyńska pracownia WoodsBagotArchitects. ?- Atutem tego apartamentu jest nie tylko usytuowanie i widok z okien, ale także prywatny, ponad 30-metrowy taras – mówi Rafał Szczepański, wiceprezes Bbi Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44. Oprócz gigantycznego mieszkania – nazywanego perłą luksusu – do kupienia są jeszcze dwa mniejsze, jednopoziomowe penthouse’y. O cenach się tu nie dyskutuje. Kilka tygodni temu anonimowy klient kupił w Złotej 44 ponad 240-metrowy apartament (poniżej 50 piętra) za blisko 11 milionów złotych. Ale wiadomo, im wyżej tym drożej. I to ponad dwukrotnie⁉ 30 milionów złotych raczej trzeba przygotować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here