Gdzie żyje się naprawdę? Heron Live Hotel w Siennej przekonuje, że właśnie w nim. Hotel w najpiękniejszym zakątku Sądecczyzny wygląda obiecująco.

W otoczeniu łagodnych gór, rzek i lasów, nad taflą Jeziora Rożnowskiego znajdziecie pięciogwiazdkowy luksus. Trzy restauracje, kuszące Live SPA i klub muzyczny inspiracje czerpią wprost z natury. Już samo położenie hotelu Heron Live zapiera dech. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego.Piękno rozgościło się tutaj na dobre.

A do tego na najniższym poziomie hotelu urządzono Galerię Marina, w której odbywają się wystawy artystów z całego świata prezentujących swoje obrazy, grafiki czy fotografie. Za to dla Hotelu od Tropicieli wielki plus. Drugi za to, że luksusu mogą tu zakosztować także zwierzęta.

A co w najnowszej ofercie Heron Live Hotelu? Brazylijski Weekend Andrzejkowy! W pakiecie(od 30.11 do 2.12) dla 2 osób znajdziecie:

  • gorące rytmy, kolorowe drinki
  • wyjątkowe menu w brazylijskim stylu (m.in. Escabeche z kalmarów, Suszony dorsz – bacalhau na sałacie oraz Sałatka z kaczką i kokosem
  • samba show z tancerkami
  • wystrój rodem z karnawału w Rio.
    A do tego w pakiecie za 2️⃣️8️⃣️0️⃣️0️⃣️ zł: komfortowy pokój, 2 śniadania bufetowe z live cooking i 200zł/os. do wykorzystania podczas pobytu we wszystkich restauracjach na dowolne dania i napoje
    Brzmi kusząco prawda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here