Są prawie jak rzeźby, w których można dostrzec światłocień! Dywany reliefowe zdobione kryształkami lub skórą powstają w Białymstoku. Podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home skradły nasze serca.

– Na metr kwadratowy naszego dywanu potrzeba aż miliona nitek.Wykonujemy je z antystatycznego akrylu. Wzory wycinane są ręcznie i nie ustępują barwnym dywanom kwiatowym, które można spotkać w naturze – mówi Tropicielom Luksusu twórca firmy Art Relief Stanisław Szymańczuk. Jego dywany podbijają podłogi europejskich salonów.
–Wśród naszych propozycji są dywany o wzorach płaskorzeźby, wysadzane kryształami Swarovskiego, a także z dodatkiem naturalnych skór i futra. Każdy jedyny w swoim rodzaju, każdy unikatowy.

Powstają na zamówienie i są doskonale dopasowane do konkretnego wnętrza – dodaje pan Stanisław. Ceny tych dzieł sztuki zaczynają się od 1800 zł za metr kwadratowy.
Zobaczcie kolekcje Art Relief w pełnej okazałości:

DYWANY RELIEFOWE
Aby uzyskać niepowtarzalny efekt trójwymiarowej płaskorzeźby zastosowano precyzyjny relief. Tak rzeźbione przez artystów dywany są wyjątkowe i dodadzą charakteru każdemu wnętrzu.

ATER- DYWANY Z KRYSZTAŁAMI
ekskluzywna linia dywanów to połączenie eko futra, eleganckiego weluru oraz kryształów SWAROVSKIEGO o niepowtarzalnym blasku i unikatowym szlifie. Dzięki grze światła ta piękna ozdoba wprowadzi w salonie magiczny nastrój.


ORIGINAL- KOLEKCJA FUTERKOWA

Znajdziecie tu dywany tworzone z wykorzystaniem weluru, skóry i naturalnych futer: norki, lisa, królika, jenota i innych.Zachwycają fakturami i kolorami.

DIAMOND – dywany na podłogę i ściany
Tworzone przez polskich artystów techniką ręcznego tuftingu z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, zdobione kryształami SWAROVSKIEGO piększają nie tylko podłogi, lecz także ściany.Przepięknie lśnią w promieniach słońca i poświacie lamp tworząc niesamowitą atmosferę.

DYWANY 3 D
Nietypowa propozycja idealna zwłaszcza w minimalistycznych wnętrzach z elementami stylu art-deco.Dywany wykonane są ze specjalnej tkaniny z unikalną fakturą do której wkomponowana jest akrylowa przędza. Gama kolorów dobierana jest na zasadzie kontrastu: złota lub srebrna tkanina idealnie łączy się z czarną akrylową przędzą, natomiast czarna tkanina zjawiskowo wygląda w połączeniu z przędzą białą lub beżową.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here