Zimno? Rasowy golfista nie zna tego pojęcia. W lutym intensywnie przygotowuje się do sezonu, ćwiczy pod dachem na DrivingRange lub na symulatorach. Może też trenować puttowanie w domu , bo wie, że to najprostszy sposób, by poprawić swój handicap. My proponujemy wyjechać:

Nic też nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się na kilka dni w słoneczne miejsce i grać w golfa od rana do nocy. Wytropiliśmy dla Was najlepsze miejscówki:

? #GranCanaria- wyspa oferuje aż 8 różnych pól do gry, rozmieszczonych stosunkowo blisko siebie. Wszystkie zostały zaprojektowane przez profesjonalnych ekspertów w tej dziedzinie i stanowią prawdziwe oazy ciszy, idealnej do polepszania wyników?

?#Portugalia – tutejszy Monte Rei Golf & Country Club jest podobno najlepszym polem golfowym w Europie. Położony na wzgórzach #Algarve to prawdziwy raj dla golfistów. Za 170 euro możesz liczyć na najwyższej klasy wózek golfowy, miłą obsługę, która wypakuje, umyje kije po grze czy poda kawę.

?#Turcja – naszą uwagę przykuł ośrodek Gloria Golf Resort w tureckiej stolicy golfa, #Belek. Goście mogą tu skorzystać z największego pola golfowego w Turcji z 45 dołkami.

?#Bułgaria – trzy pola golfowe: Lighthouse Golf & Spa Resort, BlackSeaRama Golf & Villas i ThracianCliffs Golf And SPA Resort znajdują się w promieniu 6 km od siebie, a wszystkie oferują zapierające wręcz widoki na Morze Czarne

?#Egipt, a dokładniej TabaHeights, Sinai, osobiście to miejsce rekomendujemy. Z jednej strony Półwysep Synaj, czerwone wzgórza, z drugiej przepiękna zatoka Akaba, Jordania, i Arabia Saudyjska. Możesz grać w golfa i nurkować do woli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here