Własny jacht łechce ego? Mówisz i masz. Sprawdziliśmy czy można nabyć nowy, wymarzony jacht w cenie poniżej kilkuset tysięcy złotych. Można.

Zdziwicie się, ale w Giżycku powstają najmniejsze cuda regatowe na świecie, których koszt jest o wiele niższy niż ceny klasycznych jachtów. MINI 230 zaprojektował LeszekGonciarz – jeden z czołowych polskich dizajnerów jachtowych.

– Mini230 to jednoosobowy jacht żaglowy przeznaczony do żeglugi nawet po najmniejszych akwenach. Mogą nim pływać osoby w każdym wieku, także te o różnym stopniu niepełnosprawności – mówi nam KrzysztofKłossowski z firmy Pragmatical Solution, która jest wyłącznym właścicielem i producentem marki. Łódka ma zaledwie 230 cm długości i 120 cm szerokości, a wykonana jest z wysokiej jakości laminatów. Dzięki temu waży tylko 30 kg i po złożeniu masztu na pół może z powodzeniem być przewożona na bagażniku dachowym samochodu.‼Żeglarz w swoim MINI 230 siedzi tak jakby w zejściówce i mając głowę ponad dachem nadbudówki, operuje żaglami i sterem bez wychylania się ze środka. Jacht z czerwonym kadłubem możesz zamówić już za 9500zł i mieć go u siebie w ciągu 14 dni. Twórcy zapewniają, że jest tak łatwy w obsłudze, że nawet szczur lądowy bez problemu sobie z nim poradzi. I na dowód tego, że ta łupina orzecha rzeczywiście pływa, #Mini230 wkrótce wyruszy w rejs. – Na początku czerwca chcemy w ciągu 4 dni pokonać trasę Gdynia -Karlskrona -Gdynia. To będzie najmniejszy jacht, jaki kiedykolwiek przepłynął Bałtyk – mówi Krzysztof Kłossowski. TropicieleLuksusu już nie mogą się doczekać, by pokazać Wam relację z tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here