Na lotnisku Malé na gości czeka hotelowy hydroplan. Bo tylko tak można dotrzeć do raju absolutnego – 5 gwiazdkowego hotelu Conrad Maldives Rangali Island zajmującego dwie wysepki na Malediwach. Luksusowy ośrodek okrzyknięto najlepszym hotelem świata. Bo czy jadłeś już kolację w podwodnej restauaracji ?

Kurort zajmuje dwie prywatne wyspy – Rangali i Rangalifinolhu, które zostały połączone 500-metrową kładką. Część hotelu zbudowano pod powierzchnią Oceanu Indyjskiego!
Do dyspozycji gości są przestronne wille,oddalone o nawet 500 metrów od lądu. Przez sięgające od podłogi do sufitu okna w drewnianych ramach, można delektować się bajecznym widokiem na plaże i ocean.

  A gdyby tego było mało, warto zanurzyć się w podwodny świat roślin i zwierząt, korzystając z przeszklonej restauracji Ithaa zanurzonej ok. 5 m pod poziomem morza
w błękitnych wodach atolu Alif Dhaal Atoll. To pierwszy tego typu obiekt na świecie. Szklany sufit i ściany zbudowane ze szkła akrylowego umożliwiają gościom fascynujące obserwacje podwodnego życia. Ale to nie jedyna restauracja hotelowa, w której możesz skosztować rozmaitych potraw kuchni śródziemnomorskiej, międzynarodowej i dań z grilla.

Jeśli zajrzysz do imponującej karty win w restauracji The Wine Cellar, w której znajduje się 600 wybornych trunków, już będziesz wiedział, dlaczego ten hotel okrzyknięto najlepszym na świecie. Takie wyróżnienie zobowiązuje i… kosztuje. Jednak wymarzona majówka na Malediwach może się udać.

 

Sprawdziliśmy w serwisie booking. com – można jeszcze dla 2 osób zarezerwować pokój na 2 noce od 1 do 3 maja.  Willa na plaży z łóżkiem typu king-size z prywatnym ogrodem, ogromną wanną i śniadaniem oraz z bezpośrednim dostępem do plaży kosztuje 10.844 zł

VK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here