Osiem ekskluzywnych zegarków, 125 tys. złotych i 1100 dolarów w gotówce- zajęli agenci CBA byłemu mężowi Marty Kaczyńskiej- informuje „Super Express” Teraz dopiero wyszło na jaw, że gdy w 2015 r.służby wkroczyły do gdyńskiego apartamentu MaciejaDubienieckiego, zajęli majątek szacowany na… ok. 13 mln zł.

Wartość każdego z ośmiu luksusowych zegarków marki #Graham i #Schaffausen wynosiła od 9 do 12 tys. złotych. – Zajęto nieruchomości, pieniądze, zegarki i dwa samochody Porsche. Łączna kwota to ok. 13 mln zł – ujawnił rzecznik Prokuratury Regionalnej w Krakowie Włodzimierz Krzywicki.W grudniu ub. roku #MarcinDubieniecki wspólnie z Wiktorem D. został oskarżony o wyłudzenie środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w latach 2010-2015. Były mąż Marty Kaczyńskiej rzekomo zatrudniał w prowadzonych przez siebie spółkach 248 niepełnosprawnych. Pieniądze z funduszu miały trafiać nie do inwalidów, ale do prowadzonych przez Dubienieckiego spółek. Według śledczych chodzi o sumę 14,5 mln złotych.

Dubieniecki nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że sprawa ma charakter polityczny, a zabezpieczenie jego mienia jest bezpodstawne.

Na zdjęciu mecenas Dubieniecki i jego ulubione Porsche 911.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here