Miłość nie pyta o wiek czy wzrost. Ale każdy wie, że kilka centymetrów tu
i ówdzie ma znaczenie. Pół biedy, jeśli mężczyzna jest aktorem. Tom Cruise,  Robert de Niro czy Marek Kondrat nie mogą przecież wyglądać na ekranie źle. Podobnie Sylwester Stallone. Kto brałby na poważnie „Rambo” czy „Rocky’ego”
o wzroście 169 cm? Na szczęście można sobie z tym poradzić. Wytropiliśmy dla Was jedynego polskiego producenta…butów podwyższających – Betelli.

„Mierz wysoko” – reklamuje się Betelli, firma założona w 2013 r. przez trzech niewysokich przyjaciół. – Kolega szykował się na jakieś ważne wyjście ze swoją partnerką. Kiedy ta założyła szpilki przewyższała go o pół głowy – wspomina współwłaściciel marki Olaf Furmanek. Podwyższone buty jego kolega sprowadził sobie z zagranicznego serwisu, ale produkt made in china nie wyglądał wystarczająco reprezentacyjnie. Tak zrodził się pomysł stworzenia własnej marki Betelli. Nazwa nawiązuje do dwóch angielskich słów: „Better Life”. Bo sytuacja, w której kobieta nie patrzy na partnera z góry to wyraźnie „Lepsze Życie”. Wystarczy włożyć magiczne, skórzane buty za 400- 500 zł, by dodać sobie 7,
a w wyjątkowych przypadkach nawet 11 cm wzrostu! I tu panów uspokajamy- to nie jest chodzenie w „szpilkach”.

Obcas w butach podwyższających ma tylko 1 cm. Cały sekret tkwi w wyższym klinie
z korka, który jest przykryty cholewką. Do tego specjalna wkładka i chodzenie w takich butach jest całkiem wygodne. Mężczyzna się prostuje, wciąga brzuch, spina pośladki, głowa idzie do góry, inaczej pracują biodra. A stąd już tylko krok do większej pewności siebie.

Według GUS statystyczny Polak ma prawie… 178 centymetrów wzrostu, a przeciętna Polka 165-167 centymetrów, to niestety nie ma badań ilu niskich panów ma wyższe od siebie partnerki. Tropiciele Luksusu poczynili więc wśród celebrytów własne obserwacje
                  Zobaczcie naszą fotogalerię i… odrzućcie na bok kompleksy:

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here