Nie ma takiej chandry, której nie złagodziłaby… filiżanka herbaty. A jeśli pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie Five O’Clock jest narodowym rytuałem, to jakość mamy niemal gwarantowaną. Dzisiaj wybraliśmy dla Was AhmadTea London ID- herbatę produkowaną przez tę samą rodzinę od czterech pokoleń.

Zdecydował smak, ale i…szczypta angielskiego humoru, którym i Wy możecie się pochwalić, biorąc udział w konkursie AhmadTea o nazwie Dżentelmemy. By powalczyć o wycieczkę do Londynu wystarczy kliknąć w link>> https://bit.ly/DzentelMemy, a jeśli korzystacie z telefonu lub tabletu >> https://bit.ly/DzentelMemyMobile,

i z przymrużeniem oka odpowiedzieć na pytanie:

? Jak reaguje prawdziwa Dama na wieść, że jej Dżentelmen zapomniał portfela na randkę?

Na koniec łyk napoju: wybór herbat jest ogromny – od ulubionego przez królową angielską #EarlGray’a, przez herbaty owocowe, bez teiny czy lekko rozgrzewające. Nam wyjątkowo przypadła do gustu herbata WinterCharm – kompozycja aromatycznego cynamonu, goździków, skórki pomarańczy i jabłka, która będzie idealna po zimowym spacerze.

– W ostatnich latach najdynamiczniej rozwija się segment herbat zielonych oraz tzw. funkcjonalnych czyli leczniczych: relaksujących, wyszczuplających, czy na bezsenność – mówi Ewa Spychała, marketing manager Levant Foods Limited, dystrybutora herbat AhmadTea Polska. – Możemy mówić też o niecodziennym wykorzystaniu herbaty, np. do pieczenia czy przygotowania bulionu herbacianego.

☕ To co kubek, szklanka czy po angielsku filiżanka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here