Najnowszy SUV z rodziny Jaguara czyli Jaguar E-Pace okrzyknięty został przez media (i samego producenta) mianem „kotka”. Ale takie zdrobnienie wydaje się nie na miejscu – auto może i jest nieco mniejsze i bliżej mu do Rang rover evoque’a, ale wcale nie jest mały. Byliśmy na Premierze Jaguara E-Pace. Specjalnie dla Was gorąca relacja.

 

To całkiem spory samochód terenowy, który bez problemu zawiezie 5-osobą rodzinę na dalekie wakacje, a pasażerowie nie będą mieli poczucia, że grają role sardynek w puszce. Poza tym, zawiezie ją naprawdę szybko- Jaguar E-Pace to auto dynamiczne już nawet w bazowej wersji z dieslowskim 2-litrowym silnikiem o mocy 150KM. Jeszcze szybciej na wymarzone wakacje dotrze ten, kto kupi Jaguara z silnikiem benzynowym – moc 240KM i możliwość rozpędzenia auta do setki w siedem sekund to gwarantuje niezłe emocje.

Choć o gustach się nie dyskutuje, Tropiciele Luksusuuważają E-Pace’a za samochód wyjątkowej urody – mając wszelkie cechy SUV-a, kojarzy się jednocześnie ze sportowym F-Typem – niewprawne oko będzie wręcz miało problem z rozróżnieniem obu pojazdów. Nasycenie auta najnowszymi technologiami, i to już w wersji bazowej, to temat na osobny artykuł.

Nasza redakcja miała możliwość obejrzenia „kotka” podczas jego polskiej premiery, która odbyła się kilka dni temu w warszawskiej Hala Gwardii. Wprawdzie zabrakło atrakcji, które towarzyszyły światowej premierze E Pace’a (chodzi nam o śrubę w powietrzu, wykręconą przez Jaguara, kierowanego przez słynnego kaskadera TerryGrant’sPage’a), ale widok czerwonego SUV-a z Anglii i tak podkręcił emocje zebranych. Wzmogła je jeszcze ambasadorka modelu, aktorka Małgorzata Socha, która pozowała paparazzim na tle swojego „podopiecznego”. Nie zabrakło też wielu innych celebrytów – od naszej mistrzyni MMA Joanny Jędrzejczak, przez przedstawicieli świata mody i aktora Borys Szyca

Podczas premiery padło hasło, że ten, kto zamówi auto jako pierwszy, może liczyć na prezent. Zawołaliśmy „sprawdzamy”‼️ i… złożyliśmy zamówienie.

Czekamy na rozwój wypadków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here