Szukasz karnawałowych inspiracji? Styliści marki Maniewski przygotowali propozycje fryzur rodem z „Księgi tysiąca i jednej nocy“. Zobacz jak zamienić się w Szeherezadę, rzymską arcykapłankę lub nowoczesną hipiskę.

Rok 2019 należy do opowieści o wikingach i dzieciach kwiatach.Koniec z czasochłonnymi, misternie poukładanymi kokami. Najlepszym doradcą jest niemal bajkowa klasyka w nowoczesnej stylizacji.Swoboda i fantazja to naczelne zasady sezonu karnawałowego, które lansuje Maciej Maniewski.
Prowadzący „Aferę fryzjera” oraz mistrz metamorfoz z„ Sablewskiej sposobu na modę” jest właścicielem czterech salonów w Polsce w najbardziej prestiżowych lokalizacjach:
* Kraków (Pasaż Rynek 13)
*Warszawa (Vitkac)
*Katowice (ul.3 Maja)
*Rzeszów (ul.3 Maja)

Styliści marki przekonują, że najważniejsza jest lekkość przyprawiona magicznym blichtrem. Do łask wracają loki, które dodają objętości i zmiękczają rysy twarzy. Stylizacje nawiązują do fryzur z lat 20. i 50., ale wzbogacone są o bajkowe elementy z różnych kultur w postaci oryginalnych ozdób.

Nie bójmy się używać tego rodzaju akcesoriów. Wystarczy kilka wsuwek, a luźno podpięte włosy nabierają innego charakteru. Dla Pań, które nie chcą przejmować się rozpuszczonymi włosami, rozwiązaniem jest wypuszczenie kilku kosmyków z przodu. Nie będą przeszkadzać, a wprowadzą element lekkości i swobody.

Brokat w tym sezonie ma zielone światło. Pamiętajmy jednak, że naszym najlepszym przyjacielem w świecie stylizacji jest umiar. Najlepiej sprawdzi się zasada, że mniej znaczy więcej.

Fotografie:
Włosy: Aleksandra Tytko, Krzysztof Tylczyński
Make up: Aleksandra Czarnecka, Natalia Wojaczek
Biżuteria: Magdalena Drożdż

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here