Najważniejsze nagrody filmowe 2018 rozdane i nie bylibyśmy sobą nie zerkając na relacje z czerwonego dywanu. A tam… ??Projektanci jak zawsze przy tej wyjątkowej okazji próbowali stanąć na wysokości zadania. I jak zawsze jedne kreacje były zjawiskowe, a inne mniej udane. #KingaRusin, która relacjonowała uroczystość rozdania Oscarów wystąpiła w świetnym garniturze, który od pasa w dół wykończony był tiulowym trenem, (paprocki&brzozowski). MerylStreep nominowana za rolę w Czwartawładza postawiła na czerwoną suknię Christian Dior HauteCouture i torebkę od ChristianaLouboutina. JaneFonda to już klasyczna biel marki Balmain a #WhoopiGoldberg spektakularna kreacja w kwiaty od ChristianaSiriano. Tak, to ten sam, który jako jeden z nielicznych projektantów ubiera gwiazdy rozmiaru #PlusSize.
Kontrowersyjna okazała się suknia SalmyHayek. GUCCI nie wiedzieć czemu postawił u tej filigranowej brunetki na kolor liliowy i nieco cygańskie falbany.

Najlepszy aktor tego roku- GaryOldman założył z kolei muszkę , a FrancesMcDormand uznana za najlepszą aktorkę za rolę w filmie „Trzybillboardy” , jak zwykle…inteligentnie ominęła system, w którym źle się czuje. Oscara odebrała bez makijażu, w sukni bez metki znanego domu mody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here