– Prawdopodobnie karmy i przysmaki Wataha są najlepsze na świecie- mówi Tropicielom Luksusu właściciel marki. I nie będziemy polemizować. To, co zaproponował psom i kochającym ich właścicielom to prawdziwy rarytas.

Nasz bohater przez wiele lat pracował w rodzinnych sklepach zoologicznych. Dlatego rynek psich karm poznał bardzo dokładnie. – Męczyła mnie pewna hipokryzja producentów.
Z jednej strony angażowali się w charytatywne akcje na rzecz zwierząt, a z drugiej sprzedawali dla psów wszystko, co nigdy nie powinno się znaleźć w ich misce. Marzyło mi się, aby sprzedawać zwierzęcą karmę, za którą będę mógł w pełni wziąć odpowiedzialność
– mówi Michał Szczęsny z firmy Euro Handel, który 9 miesięcy temu wprowadził na rynek markę Wataha.O tym, co można znaleźć w ogólnodostępnych karmach dla psów krążą legendy. Puszki bogate rzekomo w jagnięcinę czy mięso wołowe, zawierają ich zazwyczaj 4 procent. Są za to: suszone mięso z kurczaka, gluten, skrobia i dodatki pszenne… dużo dodatków pszennych. Pan Michał marzył o produkcie, który nie byłby, jak mówi, zepsuty taniością
i w którym niczego nie musiałby ukrywać. Udało się!

Karmy suche Wataha Superfood to linia bezzbożowa, oparta wyłącznie na batatach i półtuszach świeżego lub suszonego mięsa. Bez barwników i konserwantów, za to z batatami – jednymi z lepszych wypełniaczy energetycznych dla psiaków.
W ofercie sklepu www.karmawataha.pl  kąski z prawdziwie pańskiego stołu: indyk z żurawiną i batatami, dziczyzna z morwą, jagnięcina z batatami i miętą lub… pstrąg z łososiem w szparagach. Czy nie brzmi pysznie? Cena 12 kilogramowego worka takiej karmy to 220 zł.

Karma sucha Wataha Land – Nowość która niebawem będzie miała premierę. Specjalnie skomponowana formuła 80/20 (aż 80 % świeżego i suszonego mięsa/ 20% warzyw) dostosowana do każdego psiaka, w każdym wieku (all life stages).

Na ten moment mogę powiedzieć o jednym smaku mix 5 mięs (Kaczka, Wieprzowina, Indyk, dziczyzna, Wołowina Angus). Wszystko co najlepsze znajduje się w tej karmie”.
Cena za 12 kilogramów 280 zł.

Karma Food Of Nature to linia karmy suchej z dodatkiem zbóż. W mięsnej potrawce zatopiono płatki owsiane i ryż. Produkowana w Polsce z naszego rodzimego mięsa

Karma mokra to zamknięta w puszkach jelenina z ziemniakami, gęś z ryżem, a nawet konina ( puszka 850 g kosztuje 18,80 zł). Puszki dla pupili wyróżnia wysoka zawartość mięsa np. wołowina 98% mięsa mięśniowego i 2% wywaru. Produkowana w Polsce.

W linii Food of Nature znaleźć również możemy przysmaki dla psów najwyższej jakości. Suszone mięsa produkowane są wyłącznie z Polskiego mięsa. Suszone ciepłym powietrzem bez sztucznych dodatków, konserwantów czy gliceryny.
„Niebawem będą dostępne w sklepie. Wśród nich 100% suszonego mięsa np. Z kaczki, Cielęciny, Jagnięciny”. Wyłącznie z Polskiego mięsa”

Wataha Superfood  i Land produkowana jest w Wielkiej Brytanii procedura jest ściśle określona – Najpierw mięso się paruje i oddziela od tłuszczu, uzyskując nawet o 80% więcej suchego składnika.

 

 

Trzeba pamiętać, że tłuszcz z różnych mięs ma różny kolor. Dlatego w zależności od mięsa granulat powinien być w różnych odcieniach. Jagnięcina podczas parowania czy też gotowania zmienia barwę na szarą. Granulat też powinien przyjąć ten odcień. Tymczasem karmy sprzedawane w sklepach najczęściej mają jedną barwę, dość ciemną. Świadczy to o dodawaniu niskiej jakości tłuszczu zazwyczaj drobiowego do karmy(tłuszcz drobiowy ma kolor żółty – granulat powinien mieć lekko jasną barwę).
Wataha Superfood Jagnięcina z batatami i miętą jest koloru szarego. Najwyższej jakości półtusze pochodzą min. z Anglii (Wołowina Angus), Jagnięcina (Nowa Zelandia, Anglia), czy Jelenina (Polska).

Wytropiliśmy psie jadło dla naprawdę odpowiedzialnych właścicieli. Karma Wataha dostępna jest przez internet TUTAJ oraz w sklepach stacjonarnych:

  • AK50 Dekada Grójec warszawska 36
  • CH Hit Nowy Dwór Mazowiecki
  • Warszawska 119 Park Handlowy Sonata Sochaczew

VK

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here