Są ludzi tak biedni, że mają tylko pieniądze? Kuby Wojewódzkiego te słowa nie dotyczą. Showman znany jest ze swojej słabości do szybkich i drogich samochodów, które regularnie zmienia.

Niedawno obchodził 55 urodziny i z tej okazji kupił sobie prezent – czerwonego najnowszego Bentleya GT w wersji First Edition wartego ponad 900 tys. złotych.
I swoim zwyczajem Kuba Wojewódzki postanowił zwolnić miejsce w garażu.

„Idzie nowe, stare jedzie” – napisał na Instagramie, publikując link do swojego ogłoszenia o sprzedaży auta. Za 799 tys.złotych można kupić samochód, którym dziennikarz jeździł od 2016 roku – czarnego Bentleya GT:
„Legendarne auto legendarnego właściciela, stan idealny.Wersja Speed – Dla znawców, nie trzeba więcej. Mogę się lekko potargować” – zachwala Kuba.

Luksusowe coupe wyposażone jest w potężny silnik 6.0 W12 o mocy 635 KM,  21-calowe felgi aluminiowe, hamulce karbonowo–ceramiczne i specjalne wykończenie wnętrza, podgrzewaną kierownicę, kluczyk przekazywany obsłudze parkingów oraz wentylację i funkcję masażu odcinka lędźwiowego dla przednich siedzeń.
Przebieg jest niewielki – 37 832 km.

Nic tylko jeździć, chociaż my w tej cenie kupilibyśmy raczej używany helikopter.

Przypomnijmy w jakich autach można już było spotkać Kubę Wojewódzkiego na warszawskich ulicach:

  • Lamborghini Urus
  • Ferrari 430
  • Lamborghini Aventador
     

    Jeep Wrangler w wersji Rubicon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here