Wybielanie zębów wśród gwiazd sceny czy ekranu to już standard. Ale wszyscy kochamy przykuwać uwagę pięknym, białym uśmiechem. Zanim jednak odwiedzisz gabinet dentystyczny, spróbuj innych sposobów. 

Jedną z najprostszych metod na białe zęby jest unikanie produktów, które je barwią takich jak: borówki amerykańskie, jagody, jeżyny, żurawina, winogrona, kolorowe sosy np. pomidorowy, chilli i niektóre barwiące słodycze. Zminimalizować też trzeba picie kawy, herbaty (też zielonej) i czerwonego wina. Bo o tym, że palenie powoduje żółknięcie zębów wspominać chyba nie trzeba.

Istnieją oczywiście naturalne metody na rozjaśnienie uśmiechu. Pamiętaj jednak, że nie dadzą one spektakularnego efektu, a niektóre domowe środki takie jak czyszczenie zębów sodą oczyszczoną czy solą to nie tylko strata czasu, ale również zagrożenie dla szkliwa. Mocne szorowanie to nie jest odpowiednia metoda.

Wsparciem przy problemach z zewnętrznymi przebarwieniami zębów będą za to szczoteczki soniczne Philips Sonicare. Główką takiej szczoteczki wykonuje 62 tys.ruchów na minutę! A to oznacza że szczoteczka soniczna wykonuje do 300 razy więcej ruchów niż my szczoteczką manualną, a 2 minuty takiego szczotkowania odpowiadamiesięcznemu korzystaniu ze zwykłej szczoteczki! W dodatku niektóre modele szczoteczek sonicznych posiadają specjalny program do wybielania, który pomoże rozjaśnić zęby lub pozwoli dłużej utrzymać efekt wybielania, jeśli już zdecydujesz się na wybielanie gabinetowe.

Dobierając odpowiednią główkę, np. Optimal White dostępną w szczoteczkach Philips Sonicare ProtectiveClean możesz jeszcze bardziej zwiększyć efekt rozjaśnienia zębów. Badania kliniczne wykazały, że ta specjalistyczna główka zapewnia efekt wybielenia już po 1 tygodniu. 

Szczoteczka Sonicare ProtectiveClean 6100 ma 3 programy dedykowane do różnych potrzeb i 3 poziomy ich intensywności. Z kolei czujnik nacisku zatroszczy się o zęby tych, którzy szczotkują zbyt mocno.  Nowa technologia BrushSync automatycznie dostosuje program i jego intensywność do rodzaju główki, a dodatkowo obliczy indywidualne zużycie włosia oraz przypomni Ci o konieczności wymiany główki na nową, abyś dalej mógł cieszyć się maksymalnymi efektami technologii sonicznej Philips Sonicare. Cena takiej magicznej szczoteczki to 679 zł.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here