Zachwycamy rodzinę i znajomych naszą choinką, a co ze stojakiem? Czasy stalowych pałąków to już zamierzchła przeszłość. Plastikowe? Z reguły są za lekkie, choinki w nich umieszczone się przewracają. Jaki wybrać?

Prawdziwy Tropiciel Luksusu kupuje dziś stojak duńskiej firmy Skagerak z egzotycznego drewna tekowego ułożonego w kształt gwiazdy. W środku jest pozłacany kielich, który wypełniamy wodą z dodatkiem odżywki, dzięki czemu choinka pobędzie z nami dłużej. Cena: 1265 zł.

Jeśli jesteśmy zwolennikami tańszej opcji, możemy wybrać stojaki tradycyjne, lecz bogato dekorowane lub niemieckie za 80-140 zł, które swoją konstrukcją przypominają wnyki. Taki stojak posiada pojemnik na wodę ze wskaźnikiem wypełnienia, dzięki czemu łatwo i szybko skontrolujemy poziom wody. Mechanizm zaciskowy bardzo stabilnie mocuje drzewko w podstawie, a blokada zabezpiecza przed otwarciem.

Czekamy na stojaki cyfrowe, łączące się z naszym iPhonem i podające aplikacji iChoinka bieżące dane o jej zapotrzebowaniu na wodę, nawóz i odpowiednią muzykę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here