Tutaj dorośli oficjalnie może i nie mają wstępu, ale… drewniane domki od Dżepetto są na tyle przestronne i piękne, że nawet oni poczują się tu komfortowo. Tropiciele sprawdzili ile kosztują te małe cuda architektury spod Poznania.

Zwykły drewniany, czy plastikowy domek z marketu to nie dla nas. Długo szukaliśmy czegoś więcej… czegoś, co będzie dziecięcą kryjówką, miejscem zabaw i nauki, a przy tym idealnym dopełnieniem i dekoracją ogrodu. I znaleźliśmy – domki polskiego producenta Dżepetto z Jankowic w powiecie poznańskim szturmem zdobywają serca małych i dużych. Tylko w tym roku firma postawiła ich już w całej Polsce ponad 100.
Energiczny zespół młodych architektów i doświadczonych stolarzy realizuje nawet najbardziej wyszukane projekty. Każdy domek ma dzwonek, wizytówkę właściciela na drzwiach, a nawet lampkę. W ofercie jest m.in.:

Domek drewniany Wieża cena: 3 990.00 zł
Zjeżdżalnia, ściana wspinaczkowa i piękny widok w jednym to opcja dla dzieci, które rozpiera energia.

Domek na wysokości Dżungla cena: 9 790.00 zł
Dziecko interesuje się epoką dinozaurów? Lubi podejmować wyzwania? Rozwiązywać zagadki na podstawie wytropionych śladów? Ten domek to prawdziwy raj.

Domek drewniany Szeryf cena 8 490.00 zł
Wahadłowe drzwi a’la saloon, areszt i zadaszony, drewniany taras pozwolą poczuć się jak na Dzikim Zachodzie. Czas szykować lasso i odznakę!

Domek Księżniczka    cena 8 990.00 zł
To miejsce spotkań z koleżankami, gdzie można też odrobić lekcje. Każda mała dziewczynka chce naśladować swoją mamę, a prowadzenie takiego domku to świetna okazja.

Domek z tarasem Królowa cena 10 490.00 zł
Każda dama poczuje się tutaj wspaniale. Na życzenie można powiększyć taras, dodać ściankę wspinaczkową, czy zjeżdżalnię!

Domek Naukowiec cena 15 990.00 zł
Kula ziemska, Kolumb, gwiazdy, wszechświat – wszystkie te słowa łączy jedno – drewniany domek z balkonem NAUKOWIEC.

A jeśli macie już „posiadłość”, pora razem z dziećmi ją urządzić. W Dżepetto można zamówić pufy, karnisze, stolik z krzesłami, piaskownicę i huśtawki.

 

Pozostaje sprawdzić, kto będzie miał większą frajdę z takiego domku- dziecko czy jego, pamiętający czasy szarego PRL-u rodzice ? 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here