Niebo gwiaździste nade mną, a jak się znudzi to mogą być chmury, konary drzew, albo po prostu gustowna czerń. Bo SufitNapinany daje nieskończenie wiele możliwości. We Francji znany był 20 lat temu, ale w Polsce wciąż jest rzadko spotykany. Wytropiliśmy w czym sufity z folii są lepsze od nieco „oklepanych” już sufitów podwieszanych.

– Sufit napinany nie spełnia oczekiwań naszych klientów, ale znacznie te oczekiwania przekracza – zapewnia właściciel firmy Viwarig Grażyna Ryszard z Mielca. – Sufit wygląda jak naciągnięta tkanina a tak naprawdę jest to folia, którą w trakcie napinania podgrzewamy do 60-70 stopni. Po zamontowaniu folia napręża się i idealnie dopasowuje do kształtu sufitu- wyjaśnia. ➡️Dzięki takiej technice możecie patrzeć w sypialni na niebo?, albo na zdjęcie ukochanej osoby?‍❤️‍?, bo każdy nadruk na suficie napinanym jest robiony na indywidualne zamówienie. ?️– Piękny efekt można uzyskać montując folię z połyskiem w kolorze czarnym. Taki sufit działa jak lustro, odbijając inne elementy wnętrza- mówi nam pan Ryszard. Ciekawi Was cena? Koszt 1 m2 sufitu napinanego wraz z jego montażem wynosi minimum 120 zł- cena zależy od wybranej jakości folii, koloru, kosztu nadruku. Przy 20-metrowym salonie będzie to ok. 2800 zł. ➡️Na koniec zalety:

? montaż sufitu napinanego jest szybki i czysty.

? to rozwiązanie idealne do łazienek, sauny, basenu ( w razie ewentualnego zalania, sufit zdejmuje się, usuwa wodę i ten sam montuje ponownie)

?folie można od góry podświetlić, uzyskując jeszcze ciekawszy efekt

? dzięki sufitowi z folii odbijającej swiatło można optycznie podwyższyć wnętrze

? folia na suficie wpływa na akustykę wnętrza: dźwięk staje się czystszy i bardziej wyraźny

? sufitu napinanego nie trzeba malować, wystarczy go odkurzyć

? w przypadku bardzo wysokich pomieszczeń, sufit napinany pozwala znacznie je obniżyć, dzięki czemu obniża się koszt ogrzewania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here