Nie ma większej wartości niż zdrowie, bo ból po prostu nie pozwala cieszyć się życiem. W Zielonej Górze Tropiciele znaleźli miejsce, które wykorzystuje najnowocześniejsze zdobycze medycyny regeneracyjnej. M.in. złote zastrzyki w placówce Bio Ortopeda sprawiają, że ból po urazie znika, a rany szybciej się goją.

Na świecie wykorzystywanie komórek macierzystych do odbudowywania uszkodzonych tkanek stosowane jest od wielu lat. Terapia pozwoliła wrócić do pełnej sprawności największym gwiazdom sportu.W Polsce z dobrodziejstw biologii molekularnej w ortopedii możemy korzystać stosunkowo niedawno.Jeden z najlepszych ośrodków ortopedycznych
Bio Ortopeda znajduje się w Zielonej Górze.

– Skupiamy się przede wszystkim na usuwaniu przyczyn, a nie jedynie skutków dolegliwości.Jesteśmy certyfikowaną placówką Terapii Orthokine®, a także zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych terapii komórkami macierzystymi, w tym tych z użyciem złota. Nasza skuteczność w leczeniu bólu wynosi ok. 98% , czyli można powiedzieć, że nie mamy niezadowolonych pacjentów – mówi nam Maciej Król z Kliniki Bio Ortopeda.

Jak to działa
Jeśli zmagasz się z zaawansowaną artrozę, chorobami chrząstki stawowej lub uszkodzeniem mięśni czy ścięgien – terapie biologiczne są dla Ciebie. Jeśli po urazie cierpisz na bóle kręgosłupa, masz uszkodzone więzadła, odwiedź w Zielonej Górze to wyjątkowe miejsce! Terapie biologiczne stosowane w Klinice Bio Ortopeda bazują na składnikach, które nasz organizm wytwarza sam, jak komórki macierzyste czy przeciwzapalne białka. Są one pozyskiwane wyłącznie z naszego organizmu np. z krwi.

Po odpowiednim przygotowywaniu, zwiększającym ich lecznicze właściwości, podawane są w postaci zastrzyku.Regeneracja po urazach mięśni, chrząstek i ścięgien następuje bez operacji! Trzy skuteczne metody Klinika Bio Ortopeda ma cały arsenał sposobów na leczenie bólu stawów i kręgosłupa. Wszystkie są przyszłością medycyny. Dziś luksusem,
a jutro… mamy nadzieję standardem w leczeniu. Terapia nie jest refundowana.

TERAPIA GOLDIC® Rewolucyjna metoda z wykorzystaniem… złota – jednego
z najstarszych leków w historii ludzkości. Naukowcy zgodnie potwierdzają, że złoto posiada szereg właściwości leczniczych i ma dobroczynny wpływ na układ odpornościowy.
Bio Ortopeda w Zielonej Górze stosuje taką terapię w leczeniu ostrych urazów ścięgien, więzadeł i mięśni, w ubytkach chrząstki stawowej czy zaburzeniach w gojeniu ran.
Koszt 4 zabiegów: 6800 zł

ANGEL SYSTEM ® Z tej eksluzywnej metody korzystają celebryci na całym świecie. Regeneracja stawów polega tu na odseparowaniu komórek macierzystych ze szpiku kostnego lub płytek krwi z krwi obwodowej, które przyspieszają proces regeneracji chrząstki. Terapia jest bezpieczna, bo uzyskiwanie koncentratu jest w pełni zautomatyzowane. Rezultat jest odczuwalny już po pierwszym zabiegu!
Koszt 4 zabiegów: 3500 zł

ORTHOKINE® to jedyna w swoim rodzaju biologiczna metoda leczenia zwyrodnienia stawów i bólu pleców. Wystarczy podać pacjentowi zastrzyk z jego własnym białkiem ochronnym namnożonym z wcześniej pobranej od niego krwi. Efekty są niesamowite. Ból znika, a równowaga w miejscu, w którym doszło do zmian zapalnych, zostaje przywrócona. Skuteczność potwierdzona jest wieloma badaniami oraz rezultatami leczenia pacjentów.
Koszt 6 zabiegów: 4800 zł

Bio Ortopeda – Terapie Biologiczne
ul.Kupiecka 32B | 65-001 Zielona Góra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here