Szafa pełna ubrań, a Ty znów nie masz co na siebie włożyć? Jeśli chodzi o dobór torebki ten problem właśnie się skończył. Na Targach Mody PoznańFashion Fair, wśród 400 wystawców wytropiliśmy torebki nie z tej ziemi, które zmieniają się jak kameleon!

Marka Agnes Wess istnieje zaledwie od roku, ale jest na tyle inspirująca, że chcemy Wam ją pokazać. – Zawsze dużo podróżowałam i zabierałam ze sobą torebki na każdą okazję. Było ich zdecydowanie za dużo – mówi nam Agnieszka Wesołowska ze Szczecina, która porzuciła pracę w korporacjach i oddała się projektowaniu. -Chciałam mieć torbę, którą będę mogła przeobrażać bez przepakowywania zawartości. Poza tym lubię zmiany, a moje torebki można dopasować do stylizacji, ale i nastroju – dodaje.
Kolekcja toreb Cameleobag marki @Agnes Wess to czarna baza w dwóch rozmiarach: body big i body slim plus dodatki: odpinane fronty (futerkowe, moro, w deseń zebry), paski, frędzle, które możesz zmieniać, kiedy tylko masz na to ochotę. Mniejsza baza z najlepszej włoskiej skóry to koszt 900 zł, większa 2100 zł. Wymienne fronty od 350 zł. Bo kobieta zmienną jest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here