Przez 25 lat projektowała biżuterię ze srebra, ale gdy interes przestał się kręcić, rzuciła wszystko i wyjechała za granicę. Podróżowała po świecie, chłonęła inne kultury, kupowała przepiękne tkaniny. Kiedy została babcią i trzy lata temu wróciła do Polski, znalazła nowy pomysł na życie. W pracowni d’Art powstają wyjątkowe torebki.

– Za młodu szyłam sobie wszystkie ciuchy, włącznie z suknią ślubną dla mojej przyjaciółki
– zaczyna swoją historię Dorota Gąsiorowska spod Łodzi. W 2016 r. zdobyła nagrodę dla Najlepszego Projektanta na Fashion Meeting we Wrocławiu, a jej unikatowe torby skórzane pokochały kobiety na całym świecie. I trudno się dziwić, bo są oryginalne, praktyczne i… niemal zaczarowane. Pachną przygodą!

d’Art jest marką dla zrównoważonych, minimalistycznych, ekscentrycznych, szalonych, neurotycznych, zwyczajnych – jednym słowem dla każdej z nas – mówi jej właścicielka. Torby Doroty powstają z potrzeby kreatywności i miłości do piękna. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Nie korzysta z programów graficznych, a jedynie siada z ołówkiem w ręku i tworzy. Rysuje, wymiaruje skórę i sama szyje. – Każda moja torebka ma inne okucia, elementy, kolory. Skóry kupuję we Włoszech, czasem sama przywożę z podróży. O tutaj pasek z koralików z Gwatemali, muszle z Indonezji, naturalne korale, skóry lam, gazeli, norweskich reniferów, a tam foka szara z Grenlandii – prezentuje swoje wyroby Tropicielom Luksusu.

– Uwielbiam projektować, ale niezmiennie jestem pod wrażeniem projektów samej Natury. Na tej torebce wzór krokodyla wyciśnięty został na bydlęcej skórze – mówi Dorota Gąsiorowska.

Każde jej dzieło ma charakterystyczne logo: dziewczynkę z warkoczykami. Są torebki multifunkcyjne, gdzie z dużej torby czy plecaka możemy w kilka sekund zrobić małą torebkę lub wymieniać, w zależności od stroju i samopoczucia, kolor torebki za pomocą karabińczyków.

W ofercie d’Art znaleźliśmy też skórzane mitenki- rękawiczki bez palców, w których żadna dłoń nie ujdzie uwadze. Są też biodrówki- nerki do noszenia w pasie z pięknymi ozdobnymi klamrami. Torbę uszytą z najwyższej jakości materiałów z całego świata możba kupić od kilkuset złotych.

VK,

1 KOMENTARZ

  1. Z pewnością nie są to typowe torebki jakie dostaniemy w sieciówkach. Każda z nich jest bardzo specyficzna, dlatego kobietom które chcą wyróżnić się z tłumu, na pewno przypadną do gustu. Torebki wyglądają jak dzieła sztuki. Ponadto, jak już wspomniano, każda z nich ma indywidualne elementy, które czynią je wyjątkowymi. Również warto zwrócić uwagę na materiały z jakich szyte są torebki. Od zawsze skóra włoska była bardzo pożądanym i cenionym wyrobem. Chętnie sprawdzimy ofertę tej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here