Za nami Międzynarodowe Zawody Jeździeckie CAVALIADA. Najlepsi z najlepszych rywalizowali w powożeniu, ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody. Ale nas równie mocno zainteresowały targibranżowe ze sprzętem i akcesoriami do jazdy konnej, które towarzyszyły zawodom.

Wybraliśmy dla Was jednego z wystawców- młodą markę .Farys.Designe.,której naszyjniki z motywem strzemion i breloczki w kształcie konia sportowego zwyczajnie nas zachwyciły
– Projektujemy dopiero od roku. Pasję do koni odkryłam dawno temu natomiast od jakiegoś czasu dorosłam do przeobrażenia jej w twórczość. W całej tej drodze przemiany pomógł mi mój koń Farys – piękno, moc i siła w samym sobie- mówi Tropicielom Małgorzata Sprengel,właściciel firmy .Farys.Design. Jej showroom znajdziecie w Gdańsku, ale produkty można też często podziwiać na sopockim #Hipodromie. Jest co oglądać: bransoletki z motywem strzemion czy wędzideł (90zł), torebka w kształcie konia (80 zł), ozdobne zawieszki(80 zł), no i drewno połączone z podkowami np.w formie świecznika (90zł). Zresztą zobaczcie sami w fotogalerii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here